ABOUT MECześć! Mam na imię Julka, urodziłam się 23 stycznia 2000 roku. Lubię dawać światu coś od siebie, dlatego też dzielę się motywacją i uśmiechem w social medias, m.in. na blogu, który jest ogromną częścią mojego życia i na którym właśnie jesteś! Interesuję się fotografią, lubię chwytać chwilę migawką. Interesuje mnie także moda, makijaż co można zauważyć na blogu. Od ponad 3 lat jestem harcerką. Lubię czytać książki oraz oglądać seriale. Jestem po uszy zakochana w wampirach, wilkołakach, ale z drugiej strony tak samo kocham jednorożce. 
Blog jest i moim pamiętnikiem i motywatorem dla innych, zachęcam do działania, pokazuję to co lubię i dzięki czemu jestem szczęśliwa, przekazuję moje pomysły, postrzeżenia i radość jaką czerpię z każdej małej rzeczy.
Znajdziesz tu wpisy związane z moimi zainteresowaniami, przemyśleniami, różnego rodzaje recenzje, haule i przepisy DIY oraz CIY. 
1 komentarz:

  1. Mam podobną historię z blogowaniem, też musiałam dotrzeć do pewnego czasu, aby założyć "wymarzonego" bloga :) jednak mój nadal nie jest idealny, ale w lipcu wszystko się zmieni :))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy miły komentarz, motywuje mnie do dalszej pracy