#JestemBlogerem

Cześć!
na samym początku chciałabym was bardzo przeprosić za tak długą nie obecność. Nie maiłam kompletnie weny do pisania. Teraz już powracam po tym tygodniu z naładowaną energią i z jeszcze większa ilością na posty, a zwłaszcza te wakacyjne.

Dzisiejszy post będzie związany z akcją #JestemBlogerem. Akcja ma na celu uświadomić, że każdy bloger jest sobie równy nie zważając na to ilu ma się obserwatorów, wyświetleń itd.
Osoby, które zaczynają z blogowaniem często chcą od razu 1000 obserwatorów i być rozpoznawalnym. Tylko, że to nie tak łatwo się zdobywa, ale jest jak najbardziej możliwe. Trzeba po prostu ciężko pracować, udoskonalać swoje posty, komentować innych blogerów posty. Tylko bez zbędnych tekstów koło linku do swojego bloga, bo to tylko odrzuca.
Wiele blogerek mówi, że teraz w tych czasach blogosfery trzeba być oryginalnym., trzeba mieć jakiś pomysł na bloga lub przedstawić już wykorzystany pomysł w inny, lepszy pomysł. Na moje nie jest to potrzebne. Wystarczy, że będzie się sobą i będzie się prowadziło tego bloga tak jak wy uważacie. Nie róbcie nic na siłę, żeby tylko było inaczej nawet jak źle się w tym czujecie. Róbcie tak jak wam najbardziej odpowiada i w czym się dobrze czujecie, a na pewno znajdzie się grono czytelników komu spodoba się wasz blog.
Jestem od niedawna w blogosferze i mam małe grono czytelników, ale jestem zadowolona co udało mi się osiągnąć w tak krótkim czasie. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość i robić to co się robi, a z czasem będzie wam do wychodzić lepiej. Od razu Krakowa nie zbudowano.

Dzisiejsze zdjęcia są typowo wakacyjne. Został już tylko tydzień szkoły gdzie nic się nie robi już na lekcjach. Oceny wystawione, po radzie, więc u mnie totalny spokój. Wracając do zdjęć to były robione na placu zabaw i można zobaczyć jak się wygłupiałam tam. Zachowywałam się w niektórych momentach jak małe dziecko, ale super spędziłam czas. 
A wy macie już wystawione oceny? 
Do następnego!
Julka ♥

3 komentarze:

Dziękuję za każdy miły komentarz, motywuje mnie do dalszej pracy