18/06/16


Witam was ponownie po dłuższej przerwie. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że aż tak długo mnie tu nie było. Nie mam zamiaru się tłumaczyć ani nic obiecywać, bo nigdy nie wiem co się przydarzy nawet za godzinę. Powiem tylko szczerze, że straciłam na jakiś czas chęci do wchodzenia tu, musiałam od wszystkiego odpocząć. Ale już jestem i mam nadzieję, że uda mi się tu być jak najdłużej. Wprowadzę trochę zmian, ale to z czasem dowiecie się o wszystkim sami.
Rok szkolny dobiega końca, został nam tylko tydzień. Tydzień w moim gimnazjum. Nie wiem kiedy ten czas zleciał. Pamiętam jak co dopiero szłam do niego, jaka byłam wystraszona tym wszystkim, a tu już ostatni tydzień mi został i opuszczę je. Oceny wszystkie już poprawione, jestem bardzo zadowolona z moich ocen, a przede wszystkim z mojej średniej. Jestem po prostu z siebie dumna, że spięłam tyłek i wzięłam się za te oceny. I nie zostawiłam sobie wszystkiego na koniec roku jak zawsze, tylko walczyłam o oceny od początku roku. Dlatego nie odczułam tych poprawek jak zawsze.
Zaraz wakacje przede nami. Czy mam jakieś plany? Hmm.. w sumie mam, ale nigdy nie wiadomo co z tego wyjdzie. Na pewno będziecie o wszystkim wiedzieć jak i co. Będą też posty z miejsc gdzie coś tam zwiedzę.
Po wakacjach nowy początek. Czy się boję? Owszem i to bardzo, nie wiem co mnie czeka. Zacznę naukę w dużym mieście, samodzielne życie bez mamy w internacie. Mam nadzieję, że sobie poradzę. Będę was informować o wszystkim bliżej wszystkiego. Złożyłam już papiery, zawiozę świadectwo i czekam na odzew.
W czerwcu dałam sobie wyzwanie żeby często z wami rozmawiać na snapchat. Zapraszam was serdecznie. Zawsze macie snapkod na końcu każdego posta.
Wzięłam się również tak na poważnie za mojego tumblr. Jestem z niego bardzo zadowolona. Potrzebuje jeszcze dopracowania design, ale to nadrobię w najbliższych dniach. MÓJ TUMBLR

5 komentarzy:

 1. jejkuu jakie śliczne zdjęcia,przepięknie wyglądasz!
  julie-s-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. masz piękne włosy <3

  Zapraszam do siebie,
  http://oliwiagajecka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też akurat w 3 klasie gimnazjum bardzo sie postarałam jeśli chodzi o oceny. I uwierz mi - nie ma sie czego bać :)
  www.onlydreams.pl
  YouTube

  OdpowiedzUsuń
 4. przepiękne zdjęcia <3

  http://wiktoriamigdar.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy miły komentarz, motywuje mnie do dalszej pracy