Telefon

Cześć!
Prosiliście mnie o to, żebym pokazała wam mój telefon, co się w nim znajduje. No to proszę piszę. Wszystkie linki do portali macie na końcu notki. 

Zacznę od podstawowych informacji. Mój telefon to jest LG swift L5 starej generacji. Mam go ok. półtora roku. Czy polecam? Zdecydowanie nie! Nigdy już nie wezmę telefonu z tej firmy. Miałam ok. 6 lat temu też LG jak dopiero zaczął się szał na dotykowe telefony. Był do dupy. Po czterech latach tak zachwalali tą firmę,  że się zmieniła. Mają lepsze już te telefony. Co się okazało? Nie ! Jest tak samo jak było. Zraziłam się do tej firmy i to bardzo.

Teraz przejdźmy do tego co was najbardziej interesuje, czyli co tam się znajduje. Nie mam dużo aplikacji. Tylko to co potrzebuje. Już chyba wyrosłam z tych wszystkich gier.
Ekran blokady
Na ekranie mam moje ulubione zdjęcie. Pochodzi ono z tumblr'era. Motywuje mnie, żeby uzyskać taki brzuszek. Moje marzenie. Zazwyczaj miałam kod i tak połowo ludzi wiedziało jaki jest. Nie miało to kompletnie sensu. Zaczęło mnie to trochę denerwować, bo działy się rzeczy takie jak ktoś sobie przesyłał moje zdjęcia na swój telefon. Moi znajomi zaczęli dostawać bardzo dziwne wiadomości o których ja nie miałam pojęcia, bo zostawały usuwane i miałam trochę problemy. Zmieniłam wzór, który tylko ja znam i nie podaje. Jak ktoś je odgadnie to od razu zmieniam. 

Tapeta
Tapeta również pochodzi z tumblr'era. Teraz nie zmieniam tak często tapet, ale lubię mieć ciągle coś nowego.

Pulpit główny 
Tu znajdują się najpotrzebniejsze aplikacje, które najczęściej używam. Jest to Facebook, Messenger, Ask.fm, Instagram, przeglądarka Chrome, kalkulator, sklep play, aparat. Ten pasek na samym dole jest na każdej stronie i jest to od lewej wybieranie numeru, kontakty, sms i menu. 

Pulpit po prawo
Na samej górze jest panel ze spotify. Jak możecie zobaczyć nadal słucham Lany. Do folderów przejdziemy zaraz, a niżej jest galeria, moja playlista, której słucham jak nie mam Internetu wykupionego. Dalej YouTube i latarka. 

Photo
Tu znajdują się moje wszystkie i ulubione aplikacje do przerabiana zdjęć. Jest to VSCO Cam i używam ją do przerabiana zdjęć na Instagrama. Dalej InstaShot, w którym robię ramki. I ostatnia aplikacja to Pixlr i w niej przerabiam zdjęcia nie raz na bloga.

Fitnes:
W tym folderze znajdują się aplikacje związane z moją kondycją. Nie mam problemu picia wody, ale nie raz o tym zapominam, ale odkąd mam aplikację Water Your Body to nie ma tego problemu. I dwie kolejne i ostatnie to są aplikacje do ćwiczeń, czyli 7minutowe i A6W.

...
W ostatnim folderze znajduje się wszystko i nic, ale potrzebne rzeczy. Clean Master pomaga mi w oczyszczeniu telefonu. Bardzo polecam. E-podróżnik pomaga mi sprawdzić autobusy i to jest naprawdę bardzo przydatna aplikacja. Tłumacz jest używany u mnie non stop i nie wiem jakby moje życie wyglądało bez niego. No i Play24 jest to aplikacja dotycząca mojej sieci. Tam wykupuję internet, wszystko sprawdzam. 

Pulpit po prawo 1
Na tym pulpicie znajduje się od góry panel od Clean Master. Blogger, Gmail, Snapchat, Tumblr, Spotify, Kalendarz, Alarm i Notatki. Bardzo przydatne aplikacje, z których też często korzystam. 

Pulpit po prawo 2
Tu znajduje się bardzo przydatna aplikacja, czyli odliczanie. Od dawna ją używam i uwielbiam. 

Case
 
Mam tylko jeden case. Zwykły czarny, którego nie ściągam nigdy. Bardzo go lubię.

Linki
Bardzo zachęcam do śledzenia mnie na tych portalach, ponieważ dużo się tam dzieje, zawsze powiadamiam o nowy postach itd.
Facebook: juuulllkaaa
Instagram: _juullkaa_
Ask.fm: Julek399
Twitter: JBaszczyska
YouTube:Juu lkaa
Blogger: Juulkaa
SnapChat: imjulie23

To już cała moja tajemnica z telefonem. Nic w nim nie ma szczególnego.
Chcielibyście zobaczyć taki sam post tylko z bym wam pokazała mój tablet?
Do następnego!
Julka <3 

4 komentarze:

 1. Czekałam na posta :D zagladam na twojego bloga regularnie :) <33
  Super blog!

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Nie chcę telefonu samsunga. Wezme je jedynue z przymusu :-)

   Usuń

Dziękuję za każdy miły komentarz, motywuje mnie do dalszej pracy