Bądź sobą!

Coraz częściej można spotkać się z tym, że my, ludzie udajemy kogoś kim nie jesteśmy. Pamiętam jak byłam w pierwszej klasie gimnazjum. Tak bardo chciałam być idealna, jak jakieś gwiazdy internetu. Przez to wszystko, że kogoś udawałam straciłam wszystkich. Dosłownie wszystkich. Byłam sama jak palec. Na początku nie mogłam zrozumieć czemu wszyscy się ode mnie odwrócili, ale koleżanka mnie uświadomiła. Po prostu nie byłam sobą i zrobiłam się tak nieznośna i sztuczna, że nie umieli ze mną rozmawiać. Nie mogłam w to uwierzyć, ciągle mówiłam, że to jakieś bzdury, co oni w ogóle do mnie mówią, nikogo nie udaję. Po czasie zrozumiałam wszystko. Znowu zaczęłam się zachowywać jak ja, Julia, nie byłam już bóg wie kim. Od razu jak znajomi zobaczyli tylko, że zrozumiałam swój błąd zaczęli ze mną rozmawiać. Nie powiem, bo była to moja największa lekcja w życiu jaka chyba mnie spotkała dotychczas.
Pewnie zastanawiacie się po co ja w ogóle o tym piszę. Już tak dużo tego jest w internecie. To prawda jest, ale teraz jak YouTube i Blog stał się tak popularny, osoby, które są trochę młodsze ode mnie popełniają ten sam błąd. Sama widzę co się dzieje w gimnazjum do którego uczęszczam.
Nie warto zmieniać się w kogoś, kto jest dla was idealny. Tak naprawdę ideałów nie ma, a my pokazujemy w internecie to co chcemy. Poza tym co pokazuje się na kanałach, blogach, social mediach to nie całe nasze życie. Także mamy gorsze dni, drobne kłótnie, popełniamy błędy. Jesteśmy zwykłymi ludźmi. Po protu różni nas tylko to, że pokazaliśmy twarz w internecie i coś działamy.
Do następnego!
Julka xoxo ♥

16 komentarzy:

 1. Masz absolutną rację :) Nie wart się zmieniać, dla sławy, dla popularności! Bądźmy "fajni" w swój własny sposób, tacy, jacy byliśmy naprawdę ! :*
  xoxo
  lipcowaja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. najważniesze by nie udawać kogoś kim nie jesteśmy

  Zapraszam do mnie :klik klik klik

  OdpowiedzUsuń
 3. Udawanie kogoś innego na dłuższą metę jest zawsze bez sensu

  OdpowiedzUsuń
 4. też miałam kiedyś z tym problem w szkole, tylko, że ja starałam się dopasować to innych. Na szczęscie w miarę szybko zrozumiałam swój błąd i teraz czuje się lepiej;)
  www.fflare.blogspot.com zapraszam na moje pierwsze rozdanie kosmetyczne na blogu! proste zasady <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Ekstra wygląd bloga i cudny wpis !
  http://want-cant-must.blogspot.com/2016/01/pytania-od-was-banggood.html
  Poklikasz w linki ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Bycie sobą to zdecydowanie priorytet! :)

  pozdrawiam i zapraszam do obserwowania! :) ann--blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne zdjęcia :)
  http://malwinabeczek.blogspot.com/
  Blog się spodoba? Zaobserwuj!

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetnie piszesz!
  Zapraszam do siebie
  www.oksymoronia.blogspot.com ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Taak już to na szczęście mam już za sobą... Też mi przyszło do głowy że mam być inną dziewczyną niż jestem lepszą na szczęście przyjaciele z tym moim buntem samej sobie mnie nie zostawili. :)
  MELA BLOG

  OdpowiedzUsuń
 10. Z wiekiem nauczyłam się identycznego podejścia, ale tak jak mówię - to wymaga czasu i zaangażowania, żeby przestać wstydzić się tym, kim jesteśmy :) miłego weekendu <3

  OdpowiedzUsuń
 11. Masz w 100% rację. Ja dopiero nie dawno zrozumiałam, że nie warto zmieniać się dla nikogo. Trzeba być po prostu sobą.
  http://ibaginska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Najważniejsze nie udawać kogoś kim sie nie jest!:)

  http://diarygirla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Tak chyba już jest jak się wchodzi do gimnazjum, otoczenie sprawia że coś się w nas zmienia i przestajemy być sobą. W moim przypadku było podobnie jak w twoim.
  MÓJ BLOG - KLIK :)

  OdpowiedzUsuń
 14. najlepiej być sobą,bo prędzej czy później ludzie zrozumieją kim na prawdę jesteś :)

  pozdrawiam i zapraszam :)
  www.pisanepasja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie udawajmy kogoś, kim nie jesteśmy! ♥
  KLIK-BLOG

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy miły komentarz, motywuje mnie do dalszej pracy