Ulubieńcy marca 2015

Czesc !
Jeny jak ten czas szybko leci. Nawet nie wiem kiedy mi kolejny miesiąc zleciał. Coraz szybciej mi mija. No, a skoro nowy miesiąc to i czas na ulubieńców poprzedniego miesiąca. Nie mam ich za dużo, ale postanowiłam i tak napisać.

KOLORÓWKA
Tu mam dwa produkty. Przekonałam się do pomadek kolorowych i w tym miesiącu często gościł u mnie balsam do ust baby lips pink punch.
Drugi produkt to jest podkład, który ja używałam jako korektor. Miałam czarewienienia na brodzie, a ani ja i moja mama nie używamy korektora, a musiałam coś mieć na szybko więc go użyłam i jestem zadowolona. Podkład jest z VERONA o numerze 44 porcelain. Nie mam pojęcia skąd on się wziął w moim domku. 
DODATKI
Była momentami piękna pogoda i niezbędne były okulary wtedy. Znacie je już. Są to okulary te ze stradivarius'a. 

WYDARZENIA:
Tu jest ich trochę. Po pierwsze jest to biwak kopernikański, który był na samym początku miesiąca. Drugie wydarzenie to wycieczka ze szkoły do Muzeum Ziemi Dobrzyńskiej. Mieliśmy tam lekcję rycerską oraz widzieliśmy haftowany obraz Bitwy pod Grunwaldem. Pewnie słyszeliście o nim. Pojechałam również z rodzicami go ponownie zobaczyć, bo mojej mamie się bardzo spodobał i chciała zobaczyć, a ona sama haftuje. I ostatnim wydarzeniem jest pierwszy dzień wiosny w szkole i zaćmienie. Było bardzo fajnie takie coś zobaczyć. Nie ma żadnych zdjęć, bo nie mam z tych wydarzeń zbytnio. 
JEDZENIE&PICIE
Zakupiłam moje pierwsze piramidki z liptona i teraz rozumiem czemu jest taki szał na nie. Są cudowne. Ja mam o smaku owoców tropikalnych i ciągle ją pije. 

KSIĄŻKI
Jak powiedziałam sobie, że chociaż jedną książkę miesięcznie muszę przeczytać to udaje mi się to jak na razie. Przeczytałam 'Biegnij chłopcze, biegnij'. Zakochałam się w tej książce. Zawsze czytam książkę najmniej w tydzień, a ją przeczytałam w trzy/cztery dni. Jest ona o chłopczyku, żydzie, który musi przeżyć sam wojnę w wieku 8-11 lat. Więcej informacji będzie niebawem. 
Drugą 'książką' jest 'Zniszcz ten dziennik'. Mam ją od dawna i część zadań mam już zrobionych, ale w tym miesiącu dużo czasu przeznaczyłam na dalsze zadania. Znowu mnie wciągnęła ona tak samo jak na początku. Jeśli chcecie zobaczyć jak go zniszczyłam lub dalej niszcze to napiszcie, a zrobię takie coś. 
To już wszyscy ulubieńcy. Nie ma ich dużo, ale to dlatego, że z pielęgnacji używałam tych samych produktów co już wam pokazywałam. Filmy oglądałam dwa, ale były bez sensu. A z muzyki nadal słuchałam i słucham Lany. 
Do następnego!
Julka <3

10 komentarzy:

 1. Chcę zobaczyc jak go niszczyłas! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okay zrobię go w najbliższym czasie :)

   Usuń
 2. POkarz jak go zniszczyłaś !!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pokarz ja tab bardzo lubię czytać twoje posty ,mogłabyś pokazać jak zniszczyłaś dziennik ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pomysł możesz zrobić fotki z dnia jutrzejszego i pokazać nam jak ty obchodzisz Wielkanoc .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomyśle, ale raczej nie, bo spędzę ten dzień z rodziną raczej,a wątpię, żeby oni chcieli się pokazywać w Internecie. Jeśli moi rodzice coś interesującego wymyślą to może zrobię :)

   Usuń
 5. Super są te Okulary ;) Vic-Soul.blogspot.om ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe zdobycie było trochę trudne, ale kocham je :D

   Usuń

Dziękuję za każdy miły komentarz, motywuje mnie do dalszej pracy