ZIMOWISKO 2017
Na samym początku chciałabym wam bardzo podziękować za to, że tak zareagowaliście na mój powrót, mam nadzieję, że teraz zostanę z wami już na długo.

Dziś miał się pojawić inny post, ale wróciłam właśnie z zimowiska i chciałam wam pokazać i opowiedzieć co i jak. Jak niektórzy z was wiedzą jestem harcerską. Moja drużyna była gospodarzami tegorocznego zimowiska. Przyznam się szczerze, że bardzo nie chciało mi się jechać, ale mówię zapłacone, umówiłam się z przyjaciółką, pojadę już. Tak jak myślałam, że nic fajnego mnie tam nie spotka, to było zupełnie na odwrót. Jak się skończyło to nie chciałam wracać do domu. Niby tylko 5 dni, a tak się zżyłam z tymi ludźmi, że już za nimi tęsknie.
Pierwszego dnia tak naprawdę to za wiele się nie działo, była trasa, żeby uczestnicy zapoznali się z terenem. Z Zuzią stałyśmy na ostatnim punkcie trasy. Troszkę zmarzłyśmy, ale i tak przygody były. Drugiego dnia była prawie całodzienna trasa. Tym razem stałyśmy na pierwszym punkcie i udawałyśmy sekretarki, od wtedy byłam Bożenka. Przez kolejne dni były tylko zajęcia w szkole, więc nikt nie marzł. Na takim zimowisku odcinamy się od rzeczywistości, od internetu. Nawet nie chce się siedzieć cały czas na telefonie tak jak to jest zazwyczaj. Na pewno na bardzo długo zapamiętam te zimowisko i czekam już na kolejne. Poznałam dużo wspaniałych ludzi i nie mogę się doczekać kiedy znowu spotkamy się na jakimś biwaku.

FACEBOOK / INSTARGRAM / TUMBLR / SNAPCHAT: imjulie233 komentarze:

 1. Musiałaś się super bawić :) Ciekawe zdjęcia :D
  MÓJ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze chciałam być harcerka, jednak przez brak czasu nie mogę. Fajnie, że się dobrze bawiłaś, ja jutro wyjeżdżam na narciarski obóz.
  http://xartday.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Też jestem harcerką i byliśmy w tym roku w Górach Świętokrzystkich. Tylko było smutno troszkę bo moja drużyna nie pojechała. :(

  Pozdrawiam, Olivia
  http://dalilahome.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy miły komentarz, motywuje mnie do dalszej pracy